Mandalinalı Puding

Kış aylarında tatlı yaparken kış meyvelerinden faydalanabilirsiniz. İşte size mandalinalı puding tarifi…

Pişirme Süresi:
Tarhana Yapımı Tarifi

Besin değerleri yüksek olan ürünlerden yapılan tarhana içerisinde bolca vitamin ve mineral barındırıyor. Şifa kaynağı olan tarhanayı yapmayı gözünüzde asla büyütmeyin.

Pişirme Süresi:
Sağlıklı Soğan Halkası Tarifi

Genellikle sağlıklı bir beslenmede kızarmış ürünler olmaz. Ancak durum böyle değildir. Yüksek sıcaklıklarda ( hindistancevizi yağı veya donyağı gibi) güvenli olan kaliteli malzemelerle yapılan kızartmalar sağlıklı yiyecekler olarak kabul edilir.

Pişirme Süresi:
Kışlık Domates Konservesi Tarifi

Domatesin en bol olduğu dönemdeyiz. Kış aylarında yemeklerinizde taze domates kullanmayı seviyorsanız kışlık domates konservesi yapabilirsiniz. Açtığınız kavanozu bir hafta 10 gün boyunca buzdolabında saklayarak kullanabilirsiniz.

Pişirme Süresi:
Çıtır Tavuk Tarifi

Tavuk kızartması en güzel lezzetlerden biridir. Canınız çıtır çıtır tavuk butları çektiğinde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pişirme Süresi:
Çocuklar İçin Tavuk Köftesi

Tavuk Köftesi çocukların seveceği kolay ve lezzetli bir tarif. Her zaman kırmızı et yedirmek yerine sağlıklı beyaz et tüketmek istediğinizde uygulayabileceğiniz mükemmel bir alternatif.

Pişirme Süresi:
BEDEN KİTLE ENDEKSi
cm
kg
ETKİNLİKLER
Senpilickadinlarkulubu olarak bir ay önce başlattığımız ve sitemize üye olan ilk " 100 kişiye 100 adet Piknik Örtüsü" kampanyasının talihlileri belli oldu. Aşağıda isimleri bulunan ...
ÜYELİK