2 Madde İle Muzlu Krep Yapabilirsiniz
Pişirme Süresi: 3-4 Dakika
Patates Kabak Köftesi

Bu tarifimiz özellikle çocukları sebze yemeyenler için çok uygun olabilir. Köfteyi sevmeyen çocuk yoktur. Köfte görünümünde sebzeleri çocuklarınız da çok sevecek.

Pişirme Süresi:
Karnabahar Püresi Tarifi

Patates püresi yerine karnabahardan püre yapmak ister misiniz? Kolay, lezzetli ve besleyici… Karnabaharın en bol olduğu kış mevsiminde özellikle bu sebzeyi sevmeyenlerin bile kolaylıkla yiyebileceği bir püre…

Pişirme Süresi:
Tahinsiz Humus Tarifi

Geleneksel Humus tarifleri, susam tohumundan üretilen tahin ile yapılır. Harika bir tada sahiptir ama aynı zamanda bazı çocukların neden sevmediğini açıklayan bir acı dokunuşu vardır. Ayrıca susam alerjisinden muzdarip olanlar, dolayısıyla geleneksel humus yiyememektedirler. Neyse ki tahin olmadan humus yapmak tamamen mümkündür.

Pişirme Süresi:
Mandalinalı Puding

Kış aylarında tatlı yaparken kış meyvelerinden faydalanabilirsiniz. İşte size mandalinalı puding tarifi…

Pişirme Süresi:
Tarhana Yapımı Tarifi

Besin değerleri yüksek olan ürünlerden yapılan tarhana içerisinde bolca vitamin ve mineral barındırıyor. Şifa kaynağı olan tarhanayı yapmayı gözünüzde asla büyütmeyin.

Pişirme Süresi:
BEDEN KİTLE ENDEKSi
cm
kg
ETKİNLİKLER
Senpilickadinlarkulubu olarak bir ay önce başlattığımız ve sitemize üye olan ilk " 100 kişiye 100 adet Piknik Örtüsü" kampanyasının talihlileri belli oldu. Aşağıda isimleri bulunan ...
ÜYELİK