Ev Yapımı Pide Ekmeği Tarifi (Bazlama)

Evinizde iftar sofralarınız için mükemmel pideler veya bir diğer adıyla bazlama yapabilirsiniz.

Pişirme Süresi:
Evinizde Her zaman Bulunması Gereken Elma Püresi

Elmanın şu anda en çok bulunduğu zamanı yaşıyoruz. Alacağınız güzel elmaları yaz aylarında da yiyeceklerinizde kullanmak isteyebilirsiniz. Elmayı saklamanın en güzel yolu püre olarak yapmaktır. Böylece tatlılarınızda, sabah kahvaltısında keyifle kullanabilirsiniz.

Pişirme Süresi:
Bisküvili Rulo Pasta Tarifi

Hem misafirlerinize hem de ailenizin özel günlerinde keyifle ikram edebileceğiniz bir pasta tarifi vereceğiz.

Pişirme Süresi:
Tavuk Ciğeri Tarifi

Arnavut ciğerine alternatif olacak lezzetli ve ekonomik bir seçenek Tavuk Ciğeri tarifi. Piyazlık doğranmış kuru soğanlar, kırmızı dolmalık biber ve maydanoz yapraklarıyla tatlanan protein kaynağı bir sote.

Pişirme Süresi:
Pancarlı Limonata Tarifi

Kırmızı renkte olan tüm sebze ve meyvelerin antioksidan özelliği taşıdığını hepimiz biliyoruz. Kırmızı pancar, yüksek antioksidan etkisi ile başta kanser olmak üzere bin bir derde şifadır. Kırmızı pancarın etkisini kaybetmemesi için çok fazla kaynatmamaya özen gösterin. Ve bu faydalı gıdayı sık sık tüketmeye özen gösterin.

Pişirme Süresi:
Kemik Suyu Nasıl Yapılır?

Kemik suyu yüzyıllardır anneler tarafından pişirilir ve çocuklarının yemeklerine ilave edir. Kemik suyunun en önemli özelliklerinden biri kalsiyum deposu olmasıdır. Eğer kemik içinde ilik de bulunuyorsa besleyiciliği ve faydaları ikiye katlanmış olur. Peki kemik suyu nasıl yapılır? Genellikle haşlanarak yapıldığı biliniyor ancak öncesinde kemiğin bir işlemden daha geçirilmesi gerekiyor.

Pişirme Süresi:
BEDEN KİTLE ENDEKSi
cm
kg
ETKİNLİKLER
Senpilickadinlarkulubu olarak bir ay önce başlattığımız ve sitemize üye olan ilk " 100 kişiye 100 adet Piknik Örtüsü" kampanyasının talihlileri belli oldu. Aşağıda isimleri bulunan ...
ÜYELİK